15__rocznica_mierci_witego_Jana_Pawa_II-MALE.jpg

konkurs_starej_fotografii1.jpg

konkurs_fotograficzny(1).jpg

Wany_Komunikat_biblioteki.jpg

DSC_0917.JPG
Tradycyjnie, jak co roku, w okolicach  8 marca w Broku organizowany jest koncert dla Pań z okazji ich święta.
W tym roku, w piątkowe popołudnie, 6 marca br. w Sali widowiskowej w Broku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet, na którą Burmistrz p. Marek Młyński zaprosił wszystkie Panie z Miasta i Gminy Brok. Sala była wypełniona po brzegi Mieszkankami, które chętnie skorzystały z zaproszenia.

 


DSC_0466-001.JPGW ramach Obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych Gmina Brok jak co roku przygotowała uroczystości mające na celu oddanie pamięci i  hołdu  Żołnierzom antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia.

Biblioteka_Publiczna_w_broku.jpg

DSC_0430.JPG  26 lutego 2020 r. w zapustowy tłusty czwartek odbył się Bal Karnawałowy w Bibliotece.
 Bal zaszczyciły wytworne królewny, wróżki, czerwony kapturek,  kot, indianie, batman i wiele innych bajkowych postaci.

DSC_0264.JPG  Teatr pozwala nam wcielać się w różne role, pomaga pokonywać nieśmiałość, kształtuje wrażliwość i rozwija naszą wyobraźnię.

  W środę, 19 lutego 2020 r. w brokowskiej bibliotece odbyło się  przedostatnie feryjne spotkanie.  Zajęcia rozpoczęliśmy od wysłuchania bajki pt. „Franklin i teatrzyk szkolny”, która wprowadziła uczestników w tematykę zajęć.

DSC_0149.JPG  Drugi tydzień ferii zimowych rozpoczęliśmy od bajkowego  kina w bibliotece oraz obchodów Światowego Dnia Kota.

 W poniedziałek, 17 lutego dzieci obejrzały film pt. "Pierwsza Gwiazdka", który przypomniał małym widzom jak ważna jest wzajemna pomoc, opieka i niesienie     pomocy zwierzętom.

DSC_0392.JPGW dniu Świętego Walentego, 14 lutego - Biblioteka Publiczna w Broku  przygotowała dla uczestników ferii zimowych warsztaty literacko-plastyczne "Walentynki w Bibliotece", a dla Czytelników, którzy w tym dniu odwiedzili bibliotekę przygotowana była wystawa książek o tematyce miłosnej.