Dzień Bibliotekarza w Bibliotece Publicznej w Broku
W tym szczególnym dla nas dniu – Dniu Bibliotekarza – mieliśmy zaszczyt gościć Burmistrza Miasta i Gminy Brok pana Sebastiana Oczkowskiego oraz Przewodniczącego Rady Gminy Brok pana Piotra Radziszewskiego. Odwiedziła nas również delegacja Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku – pani Dyrektor Anna Izabela Pieńkos wraz z uczniami, którzy w imieniu całej społeczności szkolnej złożyli nam serdeczne życzenia z okazji naszego święta.

Goście dziękowali za pracę wkładaną w rozwijanie czytelnictwa, upowszechnianie kultury oraz tworzenie miejsca, które łączy ludzi, inspiruje i zachęca do odkrywania świata książek. Nie zabrakło również życzeń wielu ciekawych inicjatyw kulturalnych, sukcesów zawodowych oraz dalszej owocnej pracy.

Serdecznie dziękujemy za pamięć, życzliwość i wszystkie miłe słowa. Takie chwile są dla nas niezwykle cenne i motywują do dalszego działania na rzecz naszej lokalnej społeczności.





















