Z radością informujemy, że kolejnych dwoje uczestników projektu „Mała książka – wielki człowiek” otrzymało dyplomy Małego Czytelnika. Gratulujemy wytrwałości, regularnych odwiedzin w bibliotece oraz zamiłowania do książek i codziennego czytania.
Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w projekcie i wspólnego odkrywania radości płynącej z czytania!






















