Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Biblioteka Publiczna w Broku

„Przystanek WOR - Wiedza, Otwartość, Rozwój” -2023

Biblioteka Publiczna w Broku zdobyła kolejne dofinansowanie, tym razem na warsztaty edukacyjne „Przystanek WOR - Wiedza, Otwartość, Rozwój”, które są skierowane do trzech grup wiekowych: dzieci, młodzieży i osób dorosłych (rodziców, opiekunów). Projekt obejmuje realizację szeregu różnorodnych działań kulturalno-edukacyjnych dla dzieci, rozwijających i motywujących warsztatów dla młodzieży oraz konsultacji i wsparcia dla dorosłych, pomagających radzić sobie z wyzwaniami rodzicielstwa.

Działania zaplanowane w projekcie pozwolą ciekawie i twórczo spędzić czas dzieciom, zadbają o potrzebę motywacji i rozwoju osobistego młodzieży oraz zmobilizują rodziców/opiekunów do zadbania o emocjonalne potrzeby swoich dzieci.

Wśród planowanych aktywności znajdą się m.in. dla dzieci w wieku 5-10 - zajęcia naukowe, matematyczne, plastyczne, treningi pamięci, spacery z uważnością, spotkanie autorskie z Grzegorzem Kasdepke. Dla młodzieży w wieku 11-16 lat: warsztaty asertywności i komunikacji, przeciwdziałania autoagresji i przemocy w szkole, warsztaty kreowania świadomego wizerunku w sieci, zajęcia z rozwoju osobistego. Dla osób dorosłych (rodziców, opiekunów) zaplanowano warsztaty podnoszące kompetencje wychowawcze, wykłady psychoedukacyjne oraz indywidualne konsultacje. Zaplanowano także koncert młodych zdolnych artystów. Dodatkowo, aby spędzić miło popołudnia i wieczory w bibliotece lub w domu powstanie regał z grami planszowymi z możliwością wypożyczenia ich do domu.

Projekt sfinansowany ze środków Fundacji PZU.

Elektroniczny Katalog Książek

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek -Piątek: 8:00–17:00

Sobota: 8:00-12:00 (zgodnie z harmonogramem na 2024 r.)

Harmonogram pracy Biblioteki w soboty 2024 r.

ZNAJDŹ NAS

Facebook     YouTube

UCZESTNICZYMY

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i
Dziedzictwa Narodowego
pochodzących z Funduszu Promocji Kultury-państwowego funduszu celowego

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury,
Dziedzictwa Narodowego i Sportu
pochodzących z Funduszu Promocji Kultury-państwowego funduszu celowego


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury,
Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury,
uzyskanychz dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art.80 ust.1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

 


"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura - Interwencje 2021".


Biblioteka Narodowa

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Instytut Książki

Cała Polska Czyta dzieciom

Legimi

Mała Książka Wielki Człowiek

Mazowiecki System Informacji Bibliotecznej

Lubimy Czytać

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny