Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Biblioteka Publiczna w Broku

Szkolenie dla rodziców nt.: " Cyberżycie, a zachowanie dzieci i młodzieży w realu. Identyfikacja i przeciwdziałanie zagrożeniom"

W poniedziałkowe popołudnie, 18 września, w sali Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku odbyło się szkolenie dla rodziców z zakresu bezpieczeństwa nt.: " Cyberżycie, a zachowanie dzieci i młodzieży w realu. Identyfikacja i przeciwdziałanie zagrożeniom". Ekspert profilaktyki społecznej, psycholog pani Wioletta Zychnowska uwrażliwiała słuchaczy na niebezpieczeństwa czyhające na dzieci i młodzież w mocno zmieniających się czasach. Podczas spotkania poruszony został temat fake newsów, zastraszania, form przemocy oraz cyberprzemocy w szkole, wiedzy odnośnie platform internetowych odwiedzanych przez młodych ludzi, zagrożeń kryjących się nawet w bajkach i grach, cyberprzemocy w środowisku szkolnym, sextingu, niebezpiecznych internetowych wyzwań, samookaleczania, substancji odurzających, a także przekazywania danych obcym w sieci. Prelekcja poparta była osobistym doświadczeniem prowadzącej z czasów pracy w policji. Omawiane treści uzupełniała prezentacja multimedialna. Na zakończenie szkolenia słuchacze otrzymali informacje, gdzie mogą szukać pomocy w razie potrzeby. Szkolenie zostało zorganizowane przez Bibliotekę Publiczną w Broku we współpracy z Zespołem Publicznych Placówek Oświatowych w Broku.

Projekt sfinansowano ze środków Fundacji PZU

Szkolenie dla rodziców nt.: " Cyberżycie, a zachowanie dzieci i młodzieży w realu. Identyfikacja i przeciwdziałanie zagrożeniom"

Utworzono dnia 20.09.2023, 09:10

Elektroniczny Katalog Książek

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek -Piątek: 8:00–17:00

Sobota: 8:00-12:00 (zgodnie z harmonogramem na 2024 r.)

Harmonogram pracy Biblioteki w soboty 2024 r.

ZNAJDŹ NAS

Facebook     YouTube

UCZESTNICZYMY

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i
Dziedzictwa Narodowego
pochodzących z Funduszu Promocji Kultury-państwowego funduszu celowego

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury,
Dziedzictwa Narodowego i Sportu
pochodzących z Funduszu Promocji Kultury-państwowego funduszu celowego


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury,
Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury,
uzyskanychz dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art.80 ust.1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

 


"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura - Interwencje 2021".


Biblioteka Narodowa

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Instytut Książki

Cała Polska Czyta dzieciom

Legimi

Mała Książka Wielki Człowiek

Mazowiecki System Informacji Bibliotecznej

Lubimy Czytać

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny